Begin vandaag nog met leven!

Onder Mindstyle op 30 september 2012 door Lisanneleeft

Dit artikel is onderdeel van de ‘week of happiness‘. In deze week komt er elke dag een artikel online over gelukkig zijn en gelukkiger worden. Voor meer info kijk je hier.

Lekker ontspannen, relaxen, een dagje niks. Of je juist kapot werken, geen tijd meer overhouden, bijna overspannen raken. Komt een van de twee je bekend voor? Dan is het tijd voor verandering. Niet leven of geleefd worden, dat is niet wat je wilt, toch? Begin vandaag nog met leven!

  • Neem een moment om diep adem te halen
  • Ga iets leuks doen!
  • Lach naar de mensen om je heen
  • Doe de dingen die je leuk vindt
  • Zoek een nieuwe hobby
  • Inspireer mensen met jouw verhaal
  • Doe vandaag eens iets anders dan je altijd doet
  • Geniet van alles wat je doet
  • Lees de happiness week artikelen nog eens door
  • Leef!

Allemaal dingen die je zou kunnen doen om je dag net even iets leuker te maken. Om je leven nog net even iets leuker maken.

Niets is erger dan niet volop leven of zelfs geleefd worden. Onderneem vandaag nog actie als je hier ook maar iets van herkent. Laat andere mensen je leven niet beheersen, jij bent het belangrijkste in jouw leven. Laat je verleden je niet belemmeren, richt je op de toekomst. Wees niet gesloten, maar doe wat Jip je aanraadt, wees een open mens want het zal je zo veel brengen. Laat je inspirerend door de week van het geluk! En als dat nog niet genoeg is, dan zijn de leefregels misschien iets voor jou.

Dat was alweer de week of happiness, het is weer voorbij! Ik hoop dat jullie ervan genoten hebben. Is er iets wat jij geleerd hebt van deze week? Wat is hetgeen dat bij jou het meest is blijven hangen?





Reacties

Door Sophie op 30 september 2012 09:54

Altijd belangrijk om te onthouden! Ik heb soms het idee dat ik doordeweeks nog een beetje geleefd word, maar uiteindelijk ben ik degene die erover beslist. En de weekenden zijn voor mij! Natuurlijk heb ik ook dan weleens verplichtingen maar wat me-time en tijd samen met mijn nog veel drukkere vriendje is het belangrijkst om te ontspannen.


Door Lifesplash op 30 september 2012 10:20

Heerlijke post, hihi! :D Deze week ging ontzettend snel, en ik heb stiekem van elke post van de hapinnes week genoten! Even stil staan hoe mooi het leven is, aaah. *plukt een klavertje vier uit het gras*.


Door Michaela op 30 september 2012 12:47

Ik houd van zulke plaatjes, het geeft je echt motivatie!


Door Sanne op 30 september 2012 12:48

Geweldige post, zulk soort motivatie heb je af en toe even nodig :) xxx


Door Chantal op 30 september 2012 16:54

Wat een goed en inspirerend artikel weer Lisanne, dat heeft een mens soms even nodig!


Door Desi op 30 september 2012 19:06

Fijne post! Ik vind de happiness week echt een leuk initiatief. Je moet zeker vaker zoiets gaan doen.


Door Dreamer op 30 september 2012 19:41

Geweldig artikel (: Ik vond de Week of happiness echt een leuk initiatief met inspirerende artikelen.
En ik vind jou een ontzettend inspirerend persoon (of is dit raar om te zeggen over iemand die je niet in het echt kent?). Echt bewonderenswaardig hoe positief je altijd bent en blijft en hoe je dat op anderen overbrengt via je blog.
Ik bedacht me opeens dat ik dat altijd al wel vond, maar nog nooit in een reactie had gezet, dus bij deze hihi ^^

Lisanneleeft zegt

Ah, wat lief, dankjewel!


Door Ilse op 1 oktober 2012 22:44

Leuk bedacht zeg en goede motivatie die ik op dit moment wel kan gebruiken. :)


Door Saskia op 2 oktober 2012 08:52

Hele fijne post!


Reageren





Subscribe without commenting