Dit is gewoon allemaal fijn
Soms doe ik het onder de naam happy thougts, soms doe ik het gewoon even wat creatiever. Het leven is fijn en mooi en daar moet je van genieten! Vooral als je dingen beleeft die je niet elke dag meemaakt. Wat waren die happy thoughts dan?

- Een fijn weekendje Londen
- Veel “souvenirs” meegenomen uit Londen (gewoon geshopt dus, hihi)
- Een vriendje die ook van winkelen houdt
- Mooie foto’s maken
- Na een weekend in een hotelkamer slapen weer in mijn eigen rustige comfortabelen bedje slapen
- Weer vooruit kunnen kijken naar fijne dingen
- Aan bezoekersaantallen merken hoe mooi het weer is, geniet ervan ladies!
- Een klein beetje bruin worden
- Mango’s eten
- Niet de enige zijn met witte benen in Londen, dat is al genoeg om van deze stad te houden
- Geholpen worden als je op het punt staat gek te worden van ellende (was een beetje erg ziek en helemaal uitgeput)
- Lieve berichtjes op Twitter van mensen die door hebben als het niet zo goed gaat, dat is dan echt heel fijn
- Me weer beter voelen naar een helse nacht en dag
- De zon die nog steeds schijnt!
- Een lief kaartje krijgen van een goede vriendin die niet om de hoek woont
- Kunnen genieten van alle dingen die wel goed gaan
- Weer aan het werk gaan!
Jeeej, Lisanne is weer blij! Na Londen voelde ik me echt vreselijk, ik had veel te veel gedaan en veel te veel gelopen. Ik kon zelfs niet meer slapen zo ziek was ik, en dat terwijl ik zo moe was. Ik ben heel blij dat ik me nu beter voel en ik hoop dat ik me zo blijf voelen! Genoten van Londen heb ik trouwens zeker! (Shoplog yes or no?) Wat zijn jouw happy thoughts?
Reacties
Door lifesplash op 30 mei 2012 07:36
Londen is zo leuk! Het gaat nu wel weer beter toch? Veel beterschap in idder geval! En een ja voor die shoplog, ben benieuwd.
Door Sylvia op 30 mei 2012 08:07
Dat is inderdaad een mooi lijstje! Ik zou overigens van de ‘thougts’ in de eerste zin even ‘thoughts’ maken
Door Marc op 30 mei 2012 09:32
Door Anouk op 30 mei 2012 10:21
Mooi lijstje! Vooral na zo’n vervelende dag en nacht.. blijven genieten van de mooie dingen:)!!
Door Esmay op 30 mei 2012 10:54
Door Mirthe op 30 mei 2012 14:29
“Aan bezoekersaantallen merken hoe mooi het weer is, geniet ervan ladies!” Wat ben jij toch een geweldig persoon in hoe je met dingen omgaat en dingen bekijkt.
Door laura op 30 mei 2012 15:05
en blijven genieten! hoewel ik nu ziek ben en dus niet erg happy, had ik afgelopen weekend nergens last van en stond ik te springen op pinkpop.
Door Hanna op 30 mei 2012 16:51
Door Ise op 30 mei 2012 18:36
Door Anne op 30 mei 2012 20:30
Zeker shoplog doen!
Sinds ik jouw blog volg, merk ik echt dat ik zelfs van de ontzettend kleine dingetjes ga genieten. Dankjewel! <3
Door Foodloveandhappiness op 30 mei 2012 21:26
Ik was ook in Londen! Leuke stad he! (heb er ook al over gepost).
Hoop dat het weer wat beter met je gaat!






lisanneleeft zegt op mei 31st, 2012 at 01:06
Beterschap! Gelukkig heb je wel een fijn weekend gehad!