The happy list, dit zijn de dingen waarvan ik gelukkig word

Onder Happy thoughts op 16 oktober 2012 door Lisanneleeft

Gewoon een lijstje van dingen waarvan ik blij word. Niet zomaar alle kleine dingen, maar de belangrijkste dingen. De dingen die mij echt gelukkig maken. De dingen die mijn leven samen zo geweldig maken! Hiermee maak je mij gelukkig:

happy list

Mijn happy list, daar komt-ie dan:

  • Winkelen
  • Het leren kennen van de meest inspirerende mensen
  • Iets voor iemand anders betekenen
  • Het moment dat ik een briljant idee heb voor een combinatie van een outfit, make-up look, of beter nog: een blogpost
  • Een good-hairday
  • Gewoon dingen doen! Het maakt niet uit wat, maar alleen het kunnen doen van dingen, het feit dat het KAN. Het feit dat de vermoeidheid en de pijn niet de baas zijn. Dat ik de vrijheid heb, de luxe heb dat ik dingen kan doen. Dingen die ook nog eens heel leuk zijn.
  • Een zakelijk mailtje van een bedrijf die een heel leuk aanbod heeft voor een samenwerking of een opdracht
  • En uiteraard de mails die ik van jullie krijg maken mij ook heel erg gelukkig!
  • Vrolijk gekleurde sokken
  • Mensen die oprecht interesse in mij tonen
  • Om me heen kijken en me realiseren dat alles gewoon fijn is
  • Patatjes, een mac chicken of kipnuggets. Met saus!
  • Op vakantie gaan
  • Gewoon een hele leuke avond met vriendinnen hebben
  • Dansen tot de lichten aan gaan!
  • Nieuwe schoenen of kleding
  • Een enorme bak fruit als ontbijt
  • Een glimlach
  • Luisteren naar muziek, oh wat is het fijn als dat kan :D
  • Een complimentje of meer verantwoordelijkheid (nog beter!) op mijn werk krijgen
  • Iemand anders blij maken met een compliment
  • Wanneer ik op waarde geschat word. Ik heb alleen een Havo diploma en ben nog maar 20, maar ik kan een heleboel. Meer dan de meeste mensen denken :P En als je dat niet onderschat, dan vind ik dat geweldig.

Met deze dingen kun je mij altijd blij maken! Mijn happy list :D Heel leuk om dit zo op een rij te zien! Ik ga er nog even verder over denken en dan misschien nog bijvullen. Of over een half jaar opnieuw doen… Zitten er herkenbare dingen in voor jou?

Delen op Twitter Delen op Facebook




Reacties

Door Hester op 16 oktober 2012 17:54

Ja, herkenbare dingen! Eigenlijk allemaal wel. vooral dat je waardeert dat je dingen kan doen, dat vind ik als ‘normaal’ mens (you know what I mean) heel mooi om te lezen. Ik had jou by the way dan weer niet ingeschat als ‘dansen tot in de vroege uurtjes’persoon… ^^


Door Ellen op 16 oktober 2012 19:45

Dingen hier uit ken ik wel ja :)


Door Debbie op 16 oktober 2012 19:59

Sommige dingen zijn wel herkenbaar zeker die van gewoon dingen doen omdat het KAN…


Door Lianne op 16 oktober 2012 20:38

Over een half jaar opnieuw doen al terugkijkend op je happy list van nu, dat is leuk! ^^


Door Jolien op 16 oktober 2012 21:13

Echt een mooie lijst!


Door Ilse op 16 oktober 2012 21:16

Er zitten zeker dingen tussen die heerlijk en heel erg herkenbaar zijn. :) En dat je veel kan bewijst ook maar weer je blog en dat je eigenlijk altijd positief bent. :)


Door 08Iepo op 17 oktober 2012 06:31

Waar is Tim is dit lijstje?! Als ik eenijstje zou maken stond mijn vriend er sowieso in!


Door Shinyuu op 17 oktober 2012 08:28

Erg leuk om te lezen! Sommige dingen zijn heel herkenbaar! Haha!


Door Sanne op 17 oktober 2012 10:58

Ik word happy van het lezen van een happy list. Ik herken mezelf echt in het leren kennen van Inspirerende mensen. Daar wordt ik ook heel blij van.


Door Anne op 17 oktober 2012 14:08

Wat een prachtige foto!!


Door sofiedewit op 17 oktober 2012 14:55

Ik mis Tim idd ook in dit lijstje? Zijn jullie nog met elkaar?


Door Suzanne op 17 oktober 2012 17:42

Heel herkenbaar! Leuk!


Door Roxanne op 18 oktober 2012 12:21

Dit is zeker een heel vrolijk lijstje :-) Het is soms echt fijn om zulke dingen even op een rijtje te zetten.


Door Saskia op 18 oktober 2012 21:20

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerlijk zo een lijstje :)


Door Anouk op 20 oktober 2012 17:36

Fruit als ontbijt, vult dat een beetje?


Reageren





Subscribe without commenting