Op dit moment kijk ik zo veel leuke series dat het me wel de moeite waard leek om er een lijstje van te maken en deze met je te delen. Ik heb de laatste tijd weer wat meer in bed moeten liggen, maar gelukkig was er veel leuks te zien op tv. Dit is mijn lijstje met aanraders!
Onopgelost
Zelf heb ik het programma How to get away with murder gekeken (op Netflix, aanrader), daarop is de Nederlandse Onopgelost geïnspireerd. Georgina Verbaan speelt een leraar op de universiteit die met een groepje met slimme studenten gaat kijken naar onopgeloste moord- of vermissingszaken die onderop de stapel zijn beland, ook wel cold cases genoemd.
Ik vind dit echt heel leuk gemaakt! Zelf ben ik dol op Nederlandse serie en ik vind deze echt heel spannend, je wil blijven kijken. Deze serie kijk ik samen met mijn vriend. Het staat op Videoland.
Winter vol liefde
Het kan je bijna niet ontgaan zijn, er is een nieuw seizoen van Winter vol liefde op tv! De winterversie van B&B vol liefde. In dit programma zijn mensen die in een winterse omgeving wonen (soms met een B&B, maar er zitten ook wintersportleraren tussen bijvoorbeeld) op zoek naar een partner.
Er komen steeds allemaal singles bij ze op bezoek. Dat levert hilarische tv op! Het is nog niet zo lang geleden begonnen, dus als je snel begint met kijken mis je niets.
Je kunt het gewoon op tv zien elke werkdag ‘s avonds, vooruitkijken kan via Videoland.
The real housewives of Amsterdam
Vorige week moest ik veel tijd in bed doorbrengen en besloot ik The real housewives of Amsterdam een kans te geven. Dit is een groep (best wel valse) vrouwen die veel geld hebben en in Amsterdam leven. Ook reality, ik kan er wel om lachen!
Deze serie staat op Videoland. Hiervan heb ik nog heel veel seizoenen te kijken!
Danni Lowinski
Nog een Nederlandse serie die ik samen met mijn vriend heb gekeken, we hebben zo gelachen! In deze serie begint Danni aan haar carrière als advocate, na jarenlang kapster te zijn geweest. Ze besluit te beginnen met een klaptafel in een winkelcentrum, een euro per minuut. Daar komen de meest bijzondere situaties uit voort.
Deze serie is al wel meer dan 10 jaar geleden opgenomen, maar het is hilarisch. Ook te zien op Videoland. Helaas hebben we alle vier de seizoenen nu gezien.
Parenthood
Normaal kijk ik elke avond voordat ik ga slapen even naar Gilmore girls om even helemaal relaxed te worden, nu kijk ik naar Parenthood. Ook zo’n gezellige serie! In de serie volg je een familie waarin de focus ligt op het ouderschap (maar ook weer niet té veel). Wat ik wel leuk vind: Lauren Graham speelt in deze serie, zij speelt ook in Gilmore girls. Het is echt qua vibe een beetje hetzelfde soort serie, vind ik.
Het telt 6 seizoenen en is uitgezonden vanaf 2010, ook al wat ouder dus! Deze serie staat nog niet zo lang op Netflix. Aanrader!
Je begrijpt: ik heb genoeg te doen als ik lekker even een serietje wil kijken! Heb jij op dit moment een favoriete serie?
Mijn favoriete series die ik nu kijk zijn Rizzoli & Isles (al eindeloos vaak gezien) en The Rookie, maar ik ben sinds eind vorig jaar ook naar Sweet Magnolias beginnen kijken en dat is ook wel zo’n cozy comfortabele serie. Heb je die al gezien? 🙂
Rizzoli & Isles heb ik nog nooit gezien, nog nooit van gehoord ook, ik ga het eens opzoeken 😀 Sweet Magnolia’s ben ik wel aan begonnen, maar nog niet af gezien. Die kan wel op mijn kijklijstje 🙂
Ik kijk ook Winter vol liefde. Vorig jaar heb ik het niet gekeken. Ik hou niet zo van de winter dus het leek me niet zo leuk. Ik ben ook nog niet helemaal overtuigd of ik het leuk vind. Samen met manlief kijk ik nog naar S.W.A.T. en zelf volg ik ook Virgin River (maar tot nu toe vind ik het nieuwste seizoen een beetje saai).
Virgin River heb ik toevallig ook gekeken! Ik ben inmiddels zo gehecht aan alle karakters dat ik het wel móet zien, ook als het slecht is, haha.
Deze keer zitten er ook wel veel B&B eigenaren in Winter vol liefde toevallig, maar ik moet zeggen: ik geef ook de voorkeur aan de gewone versie!
Ik heb Onopgelost, Virgin River, Medisch Centrum West en Die Kaiserin in december/januari afgerond. Ondertussen ben ik begonnen aan Safe Harbor. Missing You staat ook nog op mijn lijstje.
Virgin River vind ik ook een beetje zo’n heerlijke knusse serie. Zo’n serie waar je niet speciaal op het puntje van je stoel zit of verder móét kijken, maar even heerlijk een aflevering voor je gaat slapen.
Virging River is inderdaad ook echt zo’n fijne rustige serie!
Die andere ga ik eens opzoeken, wie weet zit er ook iets voor mij tussen 😀
Ik kijk ook Winter vol liefde!
En ben nu zelf begonnen na Echoes met Dexter 🙂
Het is echt weer een leuk seizoen in Winter vol liefde, he? 😀
Die andere ken ik niet, ik ga het eens opzoeken!