Woensdag, tijd voor een blogpost vol dingen waar je blij van wordt! Zo heb ik een nieuw horloge, wil ik je graag een aantal desktop wallpapers laten zien (handig, die zijn gratis!) én ik heb laatst een paar heel leuke kaartjes gekocht. Die laat ik natuurlijk ook graag aan je zien. Dus, laten we beginnen met het DKNY horloge…
DKNY Horloge!
Het is een horloge van DKNY, prachtig luxe verpakt. Ik vind het er echt uitzien als een cadeautje als een horloge in zo’n verpakking komt! (Ondanks dat er ook budgetproof horloges zijn die zo verpakt worden natuurlijk). Met DKNY erop in zo’n mooi doosje… mij geeft het een luxegevoel!
En, dit is de beauty… hij is vrij basic, heeft een grijs bandje en het klokje zelf is niet heel groot, maar ook niet heel klein of subtiel. Net er tussenin! Een horloge perfect voor alle gelegenheden.
Hier zie je hem om mijn arm. Je ziet mijn armbandje er nog wel boven hangen, dat hoort natuurlijk niet bij het horloge! De prijs van het horloge is €139, je vindt het op Horloge.nl, op deze pagina vind je ook alle details over het horloge zelf. Ik vind het echt een super mooi, basic, maar toch luxe horloge. Daar word ik blij van! Op dezelfde site hebben ze nog een oneindig assortiment aan dameshorloges, leuk om even op rond te snuffelen. Ook daar word ik blij van!
Dektop wallpapers
Verder is dit mijn desktop achtergond op het moment! Is het niet schattig? Ik word er blij van, lekker lenteachtig!
Ik vond ze op deze site, waar je ook bovenstaande wallpaper nog vindt. Lekker lente-achtig én deze is ook wel een beetje motiverend, vind ik. Kom je lekker in de stemming! De achtergrond van je computer zie je toch vaker dan je denkt, dus ik denk dat je er onbewust wel een stukje blijer van wordt. En dus helemaal gratis.
Kaarten van Søstrene Grene
Natuurlijk was ik laatst bij Søstrene Grene, en daar verkopen ze altijd de leukste kaartjes! Daar voor het rek staan en uitkiezen welke kaartjes je deze keer mee gaat nemen is altijd een feestje. De kaartjes die ik vorige keer kocht zijn vrijwel allemaal alweer gebruikt. Zo leuk vind ik ze, haha. helemaal mijn smaak!
Voor een fijn prijsje, ook nog. Dit zijn die vier kaarten met envelop die ik kocht! Ik word blij van het versturen van zulke kaarten én van het ontvangen wordt diegene vast ook erg blij, haha. De prijs per kaartje is €0,72.
Van welke van deze dingen word jij het meest blij?
Die kaarten zijn super en lekker budget proof. Goede tip!
marije blogde laatst over… Woman Crush Wednesday: blogger en vlogger Jamie Li
Het horloge is prachtig! De kaartjes zijn ook ontzettend leuk, lekker vrolijk! Mooie blijmakers heb je gedeeld Lisanne!
Darina blogde laatst over… Writer’s Diary March
Een heel mooi horloge, daar zou ik ook blij van worden! Die kaartjes Zijn ook echt heel leuk!
Wilmaaa blogde laatst over… Plogweek | een belangrijke vraag, Hammam, Primark & uit eten.
Hmm van dat horloge word ik ook wel blij.. Wie niet?! Maar ik word vooral blij dat het nu weer wat langer licht is, dat maakt me gelijk wat positiever en vrolijker op een of andere manier!
Lonneke blogde laatst over… Ik ben haar partner, geen verzorger
Super leuk die kaarten! Ik ga zaterdag naar Amsterdam en kan niet wachten km naar Sostrene Grene te gaan!
Dorien blogde laatst over… SHOCKING! DIT GEBEURT ER ALS JE MAKE-UP S’AVONDS NIET VERWIJDERT
Ah wauw! Mooi horloge! De kaartjes zijn ook zo leuk!
Sophie blogde laatst over… Een heel lang weekend!
Oeh die wallpaper en kaartjes zijn leuk! Ik ga gelijk zo even de wallpaper downloaden, want zo’n vrolijke achtergrond kan ik wel gebruiken op mijn computer in deze drukke schoolperiode.. 😉
Babette | StudioBabsie blogde laatst over… Weekendhappiness & waar mijn gevoel voor styling vandaan komt..
Zeker weten de desktop wallpaper. Alhoewel ik misschien toch liever een foto van mijn kids als wallpaper heb (lekker cliché?)
MamaOnderneemt blogde laatst over… Solliciteren: op welke stapel zal mijn sollicitatiebrief belanden?
die achtergrond is echt heel schattig! Mijn achtergrond is misschien ook wel eens aan verandering toe.
Tiffany blogde laatst over… Glutenvrij pasen: food inspiratie
Wat een mooi horloge! 🙂 Past ook bij veel outfits, denk ik.
Ilse blogde laatst over… Recensie: Het gouden licht
Tof horloge! Echt een leuk modelletje en een mooie kleur. Ik vind die achtergrond de echt heel schattig haha. Ik ga zo gelijk even op die site koekeloeren! Die kaarten zijn ook super tof zeg. ik kan dit keer écht niet kiezen wat ik het leukst vind, hihi.
Sandra blogde laatst over… 5x Leuke blogs om te volgen #12
Wow! Dat horloge!
Ik ben nu ook meteen een andere desktop aan het uitzoeken.
Birgit blogde laatst over… Traktatie tip: Bakje patat van cake
Wat een heerlijke vrolijke wallpaper! En jouw nieuwe horloge is ook heel erg mooi zeg. Ik word daar ook zo blij van, van nieuwe sieraden 🙂
Linda blogde laatst over… MAC Angel
Wat een super mooie kaarten!!
Diana blogde laatst over… Lentekriebels TAG
Bij het zien van deze drie bovenstaande dingen, word ik inderdaad heel blij ja! Ik ben trouwens pas geleden voor het eerst bij de Sostrene Grene geweest en vond het echt een geweldige winkel!
Fleur Sophia blogde laatst over… Deze fotografen op Instagram wil je volgen!
Het is echt een leuke winkel om lekker rond te neuzen he? 😀 Niet eens perse iets te kopen, maar gewoon kijken wat voor moois ze hebben 🙂
Wat een mooi horloge en de kaartjes zijn ook prachtig!!
Sandra blogde laatst over… Fijne Paasdagen!
Wow, dat horloge is inderdaad supermooi!
Vivian blogde laatst over… Masterclass columnschrijven met Japke Bouma: wat ik leerde
Mooi horloge hoor! Lekker chique maar ook mooi voor casual!
Jamey blogde laatst over… Mijn papa is een Jedi!
Jep, voor heel veel gelegenheden geschikt! 🙂
Mooie kaarten Lisanne en dat voor die prijs!
Altijd leuk om te lezen waar anderen blij van worden 🙂
Die kaartjes zijn echt héél leuk! 🙂
Anneleen blogde laatst over… De lente in huis halen met een vrolijk moodboard!
Gaaf zeg dat horloge! Wallappers blijven leuk, het is een oneindig iets. Er kan zo veel gemaakt worden, heerlijk!
Die kaarten van Sostrene Grene vind ik ook super leuk! Ik snuffel er altijd even tussen!
Tamarah blogde laatst over… New Home #7 – Slaapkamer