Dit zijn al mijn kerstmokken

Hoeveel kerstmokken heeft een mens nodig? Als je het mij vraagt: precies zes, hahaha. Ik heb zes kerstmokken en ik vind het zó leuk om mijn thee in december (en eerlijk: november ook) uit een kerstmok te drinken. Ik laat je mijn mokken graag zien.

Dit zijn ze! Drie ervan had ik al, ik heb er dit jaar drie nieuw gekocht.

En dat kwam door de geweldige collectie met kerstmokken van de Flying Tiger van dit jaar. Ik had ze allemaal wel gewild, maar ik koos deze twee.

De linker zat in de Westing adventskalender van vorig jaar en rechts kocht ik nieuw bij Starbucks.

Dit zijn twee mokken die ik al had, links van de C&A en rechts van de Xenos, maar die zijn nu dus niet meer te koop.

En mijn favoriet is… zeker weten die van de Starbucks van dit jaar! Deze drinkt heel lekker en het gewei van het rendier is helemaal gevormd, dat vind ik een erg leuk detail. Helemaal fan van deze!

Heb jij ook een kerstmok? (of meerdere, misschien?)

DELEN:

1 reactie

  1. Naomi 27 december 2023 / 18:14

    Wat zijn ze leuk! En als je ze heel de maand gebruikt, vind ik zes nog best bescheiden;).

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.