Lisanne beleeft #249

Deze week heb ik heel veel nieuwe receptjes uitgeprobeerd! Verder gingen we in het weekend naar de botanische tuinen hier in Alkmaar en gingen we op bezoek bij de opa en oma van Bernard. Ik neem je mee in mijn week!

Ik mocht een bestelling doen bij MarleySpoon. Normaal kookt Bernard altijd als we een maaltijdbox in huis hebben, maar nu moest hij veel werken. Nu wilde ik graag zelf de receptjes kunnen maken, dus koos de kortste en simpelste receptjes uit. Op maandag kwamen de boodschappen binnen!

B&B vol liefde is mijn lievelingsprogramma op het moment. Echt genieten.

Gierige Gerda zocht uit welke wattenschijfjes het goedkoopste zijn, en dat waren die van de Etos (twee keer zo goedkoop als die van Kruidvat!). En aangezien wij een Etos hebben hier in het winkelcentrum besloot ik die watjes te kopen. Ze zijn superfijn! Voor sommige dingen in mijn gezichtsverzorging gebruik ik nu een washandje, maar daarvoor ga ik denk ik wasbare wattenschijfjes kopen, kijken of dat ook fijn is.

Er kwam een verkoper aan de deur, die vroeg of ik de hoofdbewoner was. Ik vind verkopers aan de deur vervelend en ik vind nee zeggen niet zo leuk, dus ik zei dat ik niet de hoofdbewoner was. Toen vroeg hij of mijn ouders thuis waren, haha. Toen ben ik niet tegen hem in gegaan en heb ik gezegd dat mijn ouders ‘s avons thuis zouden komen. Hij is gelukkig niet teruggekomen, hahaha.

Maar ik had wel gekookt!

Een pulled chicken broodje, lekker! Er zat ook heel veel groenten bij, dat zie je niet zo goed, haha.

Ik probeerde wat dingen met mijn nieuwe gouacheverf. Zo leuk om te doen!

Woensdag ging ik weer aan de slag… Ik bakte voor het eerst in mijn leven een biefstuk! En het ging best goed.

Ik zag fantastische schoenen bij Adidas, maar besloot toch om ze niet te kopen. Ze waren van de kinderafdeling, veel betaalbaarder dan de volwassen schoenen en ze gaan gewoon tot maat 40. Nu kan het zo zijn dat kinderschoenen van minder goede kwaliteit zijn, maar dat verschil heb ik zelf nog nooit ervaren.

De advertenties op Instagram hebben me helemaal door: als het geen mooi weer is, wil ik dat het herfst wordt. Hoe mooi zijn deze mini Le Creuset minipannetjes? Deze vind ik zo schattig!

Maar ik geniet eerst nog maar even van deze lentemok, haha. Deze kocht ik afgelopen lente bij Blokker.

De MarleySpoonmaaltijd die Bernard maakte (boven) en de onderste van mijn hand.

En dit ging in een wrapje! Ik voelde me helemaal een chefkok afgelopen week met zo veel nieuwe leuke receptjes. De recepten die ik maakte vond ik wel echt het lekkerste, haha. Volgens mij vond Bernard dat ook. Dat betekent dat ik het niet heb verpest én dat de recepten dus gewoon makkelijk en lekker waren. Mocht je ook MarleySpoon willen proberen, dat kan via deze link met €105 korting op je eerste boxen of met de code LISANNE. (als je je aanmeldt via deze link krijg ik daar een kleine vergoeding voor, dankjewel!)

Zaterdag gingen we naar de Intratuin, waar ik dit leuke servies zag. In sommige filialen zijn ze nu al afgeprijsd, mocht je ze ook willen. Ik denk dat deze binnenkort ook wel bij ons afgeprijsd zullen worden!

En we gingen kijken in de Hortus in Alkmaar, zó leuk! Bernard maakte deze prachtige foto.

Bij de Hortus verkochten ze ook leuke kaartjes, die gingen met mij mee naar huis! Ik deed er eentje op de post voor mijn oma. Daarna gingen we op bezoek bij Bernards opa en oma in Schagen.

En we hebben in de tuin Skip-Bo gespeeld, zo gezellig! Daarna zijn we nog gaan barbecuen, het was echt een perfecte zomerdag.

DELEN:

4 reacties

  1. Naomi 29 juli 2024 / 14:42

    Lekker bezig geweest met al dat koken! De bordjes bij de Intratuin vind ik geweldig.

    • Lisanne 30 juli 2024 / 13:03

      Schattig he, die bordjes? Werd er helemaal vrolijk van, maar ik hield mezelf in (we hebben al zó veel bordjes)

  2. Zo simpel is dan geluk 29 juli 2024 / 18:30

    Fijn zeg dat de recepten zo goed gelukt zijn! Gezellig dat jullie bij Bernard zijn opa en oma op bezoek gingen.

    • Lisanne 30 juli 2024 / 13:03

      Ik voelde me helemaal een chefkok met al die goed gelukte maaltijden 😀

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.