Toen ik op Instagram deelde dat ik de goedkoopste wattenschijfjes had gevonden, kreeg ik de tip om ook eens wasbare wattenschijfjes te proberen. Dat leek me niet zo prettig, maar besloot het tóch eens te proberen. Ze zijn namelijk bij Action te koop, dat betekent dat ik niet online hoefde te bestellen en natuurlijk dat het lekker betaalbaar was.
Hoe ik de wasbare wattenschijfjes van Action gebruik
Sinds ik gestopt ben met de pil is mijn huid een stuk vetter en moest ik even wat aanpassingen doen aan mijn gezichtsverzorging. Ik heb een facewash toegevoegd! Ik vind het niet prettig om dit met alleen mijn handen te doen, maar elke keer een heel washandje gebruiken wanneer ik mijn gezicht was vind ik ook wat overdreven. Daar zijn de wasbare wattenschijfjes van Action perfect voor! Dus ik gebruik de wattenschijfjes voor de facewash.
Maar wist je dat de wattenschijfjes ook je oogmake-up weg kunnen halen zonder dat je een extra reiniger aanbrengt? Alleen met water dus! Ik draag niet heel veel make-up, maar wel waterproof mascara. En toch gaat het eraf, erg fijn.
Voordelen en nadelen van wasbare wattenschijfjes
Voordelen:
- Je hebt minder afval
- Het is handig met facewash
- Je kunt je make-up eraf halen met alleen water
- De aanschafprijs betaal je één keer, daarna hoef je ze enkel te wassen
- Ze zijn sowieso niet duur, €1,99 vind ik op de site van Action, dan heb je er 10
- Wat mij opvalt is dat de watjes veel zachter zijn dan wattenschijfjes die je weggooit, fijner voor de huid dus!
Nadelen:
- Het is niet te gebruiken in combinatie met nagellakremover om nagellak te verwijderen
- Ze zijn wasbaar, wat betekent dat je ze wel daadwerkelijk moet wassen, haha
- Ik denk dat ik met een gewoon wattenschijfje (bij bijvoorbeeld het gebruik van micellair water) minder product kwijt ben
Kortom: ik gebruik ze nu allebei! De goedkope schijfjes van Etos in combinatie met de wasbare wattenschijfjes van Action. Allebei de varianten hebben voor- en nadelen, maar ik ben heel blij dat ik de wasbare wattenschijfjes toch een kans heb gegeven.
Ik zou ze dus aanraden! Ik ga er zeker nog meer kopen, iets meer dan tien is toch wel fijn. Ook een leuke duurzame cadeautip. Heb jij al eens wasbare wattenschijfjes geprobeerd?
Fijn dat er nu zoveel betaalbare varianten zijn! Paar jaar geleden waren ze nog erg duur. Leuk dat je dit nu toepast in jouw routine.
Inderdaad heel fijn dat het nu voor iedereen toegankelijk is!
Ik gebruik ze ook al jaren en vind ze erg fijn!
Dat snap ik wel! 🙂